Batony, gumy

Poza bogatym wyborem bezcukrowych czekolad czy ciastek, w ofercie naszego sklepu ze zdrową żywnością nie mogło zabraknąć dietetycznych batonów i gum. Są to produkty cechujące się ograniczoną kalorycznością, w których tradycyjny biały cukier został zastąpiony cukrem trzcinowym bądź fruktozą, węglowodanem prostym o niskim indeksie glikemicznym, wykorzystywanym przez organizm człowieka bez udziału insuliny.

W asortymencie posiadamy duży wybór bezcukrowych i bezglutenowych batonów oraz gum, które mogą być spożywane zarówno przez osoby dbające o smukłą sylwetkę, jak i przez diabetyków oraz wszystkich tych, którzy zmagają się z celiakią lub alergią pokarmową na gluten. W składzie dostępnych w tej kategorii słodyczy można znaleźć nie tylko wspomniany już wyżej cukier trzcinowy czy fruktozę, ale także prażone orzechy laskowe, pestki dyni, daktyle, chrupki zbożowe, nasiona lnu, suszone morele, płatki jęczmienne, siemię lniane, orzechy nerkowca, wiórki kokosowe oraz orzeszki ziemne.

Oferowane w naszym sklepie dietetyczne batony i gumy mogą stanowić doskonałą przekąskę zarówno w domu, jak i w pracy, szkole czy w podróży. Wszystkie proponowane produkty są organiczne, nie zawierają białego cukru i zostały wyprodukowane na bazie wysokiej jakości naturalnych składników, aby dostarczać organizmowi błonnika, węglowodanów oraz niezbędnych mikro i makroelementów. Przekąski w formie bezcukrowych batonów i gum dodatkowo dostarczają sporej dawki energii, dlatego tego typu słodycze doskonale sprawdzą się zarówno w przypadku osób odchudzających się, jak i intensywnie trenujących.

Przepraszam za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło