loadingimg

Wczytuję dane...
Polityka prywatności

Sklep internetowy www.zioladar.pl (zwany w dalszej części ZD) zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego klienta i użytkownika sklepu obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na stronie www.zioladar.pl 

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: ZD nie sprzedaje osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów/użytkowników swoich kursów i artykułów. 

Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzać serwisów oraz nie nabywać produktów i usług oferowanych przez ZD.

I. Dane Osobowe
 

W czasie korzystania z serwisów należących do ZD możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię i adres e-mail. W przypadku formularzy zamówień będziesz proszony o podanie pełnych danych osobowych. Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do działania serwisu. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, którą te dane dotyczyły.

II. Subskrypcja bezpłatnych kursów, artykułów
 

Zaprenumerowanie elektronicznych i bezpłatnych materiałów należących do ZD wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego imienia i adresu e-mail. Pola te są obowiązkowe. Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej e-zinu. Adres e-mail jest niezbędny do tego, aby można było wysłać danemu czytelnikowi przygotowane materiały. Imię pozwala ZD zwracać się do czytelników po imieniu.

III. Zamawianie usług i produktów
 

Zamawianie usług i produktów oferowanych przez ZD wymaga podania w odpowiednim formularzu pełnejszych danych adresowych. Pola obowiązkowe są oznaczone. W przypadku płatności za pomocą karty kredytowej obsługe klienta przejmuje eCard. W tym przypadku tylko system eCard zna i jest odpowiedzialny za dane podane w jego formularzach. Formularze eCard znajdują się na jego serwerze i są szyfrowane odpowiednimi technologiami.

IV. Niezapowiedziane Wiadomości
 

ZD zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiada i które zgodziły się z Polityką Prywatności. Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości ZD rozumie informacje odnoszące się bezpośrednio do jego serwisów, czasopism, usług i produktów (np. zmiany, wewnętrzne promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.) oraz informacje komercyjne, których rozsyłka została opłacona przez klientów ZD. Podmioty zlecające komercyjne mailingi nie mają wglądu w dane kontaktowe osób znajdujących się na listach adresowych ZD. Informacje komercyjne są filtrowane w stopniu w jakim jest to możliwe, ograniczana jest ich objętość i wysyłane są sporadycznie.

V. Jawne Dane Osobowe
 

Dane osobowe podane na serwisach należących do ZD przy okazji wysyłania komentarzy do artykułów, odpowiedzi na forum itp. są dostępne dla wszystkich odwiedzających strony zawierające te dane. ZD nie ma możliwości zabezpieczenia Was przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesłania Wam nieokreślonych informacji. Dlatego dane te nie podlegają Polityce Prywatności.

VI. Inne formularze
 

Formularze znajdujące się gościnnie na serwisach należących do ZD i dotyczące usług, produktów, serwisów i czasopism nieobsługiwanych przez ZD nie podlegają Polityce Prywatności.

VII. s (Ciasteczka)
 

Niektóre obszary serwisów należących do ZD mogą wykorzystywać s, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia danej operacji. s są nieszkodliwe ani dla komputera ani dla jego użytkownika i jego danych. Warunkiem działania s jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku.

IX. Partnerzy
 

Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów i firm, których dane kontaktowe podane są w serwisach, kursach i artykułach należących do ZD.

X. Wyłączenie Odpowiedzialności
 

Opinie wyrażone przez społeczność na forum, w komentarzach lub w inny sposób nie zawsze są zgodne z moją własną. ZD nie bierze na siebie odpowiedzialności za zamieszczone reklamy. Kupujący powinien być ostrożny odpowiadając na reklamę, bądź wysyłając pieniądze. Wprawdzie przykładam sporą wagę do tego, aby reklamodawcy, którzy publikują tu swoje reklamy byli wiarygodni, ale nie mogę odpowiadać za ich czyny. Dane adresowe jak i szczegóły oferty każdego reklamodawcy można uznać za pewne tylko w momencie publikacji.