loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»
»
Rozgrzewająca maść Kur-A-San – ulga na bóle reumatyczne i nie tylko
Rozgrzewająca maść Kur-A-San – ulga na bóle reumatyczne i nie tylko

Niemalże każdy kiedyś odczuł bóle reumatyczne, czyli ból mięśni i stawów oraz uczucie ogólnego zmęczenia ciała. Chyba każdy cierpiał z powodu bólu głowy, wiele osób chwycił kiedyś skurcz, albo wycierały nos od kataru. Te dolegliwości można w łatwy i przyjemny sposób usunąć.

Jak złagodzić ból?

Nie wszyscy o niej wiedzą, a powinna być niezbędna w domowej apteczce, zazwyczaj wypełnionej chemicznymi lekarstwami. Pięknie pachnie, rozgrzewa i szybko się wchłania. Całkowicie naturalna maść rozgrzewająca Kur-A-San, w której składzie znajduje się kamfora, rozmaryn, lawenda oraz rumianek. Czas zamienić wszystkie powszechnie znane i reklamowane maści z niewiadomym składem na naturalną oraz skuteczną w zastosowaniu maść ziołową.

Balsam odżywczo-regenerujący Kur-A-San

Maść ziołowa wykonana według ludowej, niemieckiej receptury, wykazuje wiele, dobroczynnych działań. Każdy składnik pełni inną funkcję:

  • Kamfora – rozgrzewa,
  • Rozmaryn – odświeża,
  • Lawenda – odpręża,
  • Rumianek – łagodzi.

Taka ziołowa mieszanka pomaga w leczeniu i niwelowaniu bólów: kręgosłupa, głowy i mięśni, a także pomaga w złagodzeniu objawów rwy kulszowej, zapalenia korzonków, przeziębienia, kataru, kaszlu czy opuchniętego ciała. Zastosowanie jest niezwykle proste i może okazać się nawet przyjemne: wystarczy cienką warstwą maści posmarować obolałe ciało od 1 do 3 razy dziennie. Co więcej, maść może służyć do rozgrzania zmarzniętych stóp i dłoni. Balsam dobrze się wchłania i dodatkowo pielęgnuje zmęczoną oraz suchą skórę.

Pożegnaj się z bólami różnego pochodzenia. Na ten regenerująco-odżywczy balsam nie wydasz majątku, a efekty zauważysz już po pierwszym zastosowaniu. Poczujesz przyjemny zapach i natychmiastowe rozgrzanie skóry, które przyczyni się do uśmierzenia. Taką skuteczną w zastosowaniu maść ziołową znajdziesz w naszym internetowym sklepie zielarskim Zioła Dar w bardzo atrakcyjnej cenie (https://zioladar.com.pl/p/17/1323/kur-a-san-masc-ziolowa-250ml-uklad-chrzestno-stawowy-produkty-wg-zastosowania.html). W razie pytań skontaktuj się ze specjalistami z naszej firmy.


Data dodania: 2018-06-11 09:04:01