loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»
»
3 najlepsze naturalne środki na bóle reumatyczne
3 najlepsze naturalne środki na bóle reumatyczne

sposoby na bóle reumatyczne

Reumatyzm objawia się bólami mięśni, stawów oraz uczuciem zmęczenia całego ciała. Jest to dolegliwość, która może spotkać każdego, kto obciąża swoje stawy, niewłaściwie się odżywia, często wystawia swoje ciało na marznięcie, a nawet przebywa w wilgotnym środowisku. Są jednak różnego rodzaju produkty zielarskie i naturalne, które wspomagają leczenie bólów reumatycznych, a także zapobiegają ich powstawaniu.

Dostępne w naszym sklepie z ziołami produkty na pewno przyczynią się do złagodzenia bólu oraz polepszenia samopoczucia. Zapraszamy do zapoznania się z właściwościami roślin, które udostępnia nasz sklep zielarski.

  • Diabelski Pazur — żel i zioła
  • Udostępniane przez nas żele z diabelskim pazurem były stosowane już w medycynie ludowej przy zapaleniach stawów, ścięgien oraz reumatyzmie, ze względu na swoje działanie przeciwbólowe oraz przeciwzapalne. Maść można obecnie stosować także przy dnie moczanowej, mialgii czy lumbago.
  • Arnika Górska — kwiat
  • Tego typu zioła mogą być stosowane przy stłuczeniach i obrzękach pourazowych. Wpływa na uszczelnienie ścian naczyń krwionośnych, a także poprawia krążenie krwi. Dzięki temu bóle ciała ustępują, a osoby stosujące takie napary czują przypływ witalności.
  • Wierzba Biała — kora
  • Wyjątkowy gatunek drzewa wykazujący właściwości lecznicze. Kora drzewa wykorzystywana w ziołolecznictwie jest bogata w glikozydy oraz kwasy organiczne. Roślinę charakteryzuje działanie przeciwzapalne i przeciwgorączkowe. Można stosować przy bólach głowy, chorobach reumatycznych, a nawet przy miażdżycy.

Zainteresowanych zakupem tego rodzaju produktów zapraszamy do internetowego sklepu z ziołami, w którym można zakupić żel z diabelskim pazurem, kwiat arniki, korę wierzby w rewelacyjnych cenach. Naturalne napary czy okłady nie muszą kosztować majątku jak leczenie farmakologiczne, czy różnego rodzaju rehabilitacje. Czerpiąc z darów Matki Natury, dbasz o swój organizm i ciało.


Data dodania: 2018-04-02 13:23:00