loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się w: Strona główna
»
»
Vitalbon - sposób na zahamowanie starzenia się organizmu
Vitalbon - sposób na zahamowanie starzenia się organizmu

Na upływający czas i kolejne lata życia wpływu nie mamy, ale poprzez odpowiednią dietę i suplementację można w pewnym stopniu zahamować proces starzenia się organizmu. Prowadzony przez nas internetowy sklep zielarsko-medyczny to miejsce, w którym można znaleźć różne produkty o takim właśnie działaniu. Przykładem jest preparat Vitalbon, który tworzą m.in. zioła oraz owocowe ekstrakty. To produkt, który zalecany jest tym wszystkim, którzy potrzebują odnowy komórkowej np. w obrębie skóry i działania antyoksydacyjnego. Szukają też wspomagania w zakresie spalania tkanki tłuszczowej oraz zależy im na odtruciu przewodu pokarmowego i oczyszczeniu układu moczowego.

Obrona przed wolnymi rodnikami

Dostępny w naszej aptece zielarskiej Vitalbon tworzą m.in. skoncentrowane ekstrakty z owoców aronii, żurawiny, borówki czarnej, winogron i witaminy C. Z ich pomocą można „bronić” organizm przed wolnymi rodnikami. To one bowiem uważane są za główną przyczynę chorób układu sercowo-naczyniowego, chorób nowotworowych oraz przyspieszających procesy starzenia się, zwłaszcza skóry.

Działanie antyoksydantów ma znaczenie także w przypadku naczyniowych chorób mózgu połączonych z zaburzeniami pamięci. Dotyczy to np. Alzheimera, Parkinsona. Udowodniono ponadto, że mają działanie ochronne dla siatkówki oka, która została uszkodzona np. w efekcie miażdżycy.

Obecna w składzie Vitalbonu tarczyca bajkalska wspomaga odnowę komórkową, redukuje przebarwienia wynikłe z nadmiernego opalania się oraz chroni przed promieniowaniem UVA i UVB.

Na miażdżycę, trawienie i tkankę tłuszczową

Oprócz tego Vitalbon z naszego sklepu ziołowego może zapobiegać miażdżycy i zakrzepom. Zawiera flawonoidy, które obniżają poziom cholesterolu we krwi i chronią komórki śródbłonka naczyń krwionośnych przed powstawaniem blaszek miażdżycowych. Utrudniają też sklejanie się płytek krwi.

Preparat ziołowy Vitalbon, poprzez zawarty ekstrakt z liści zielonej herbaty, wspomaga również spalanie tkanki tłuszczowej. Przyczynia się także do prawidłowego trawienia i poprawnego funkcjonowanie układu pokarmowego. Znajdujące się w składzie tego produktu kłącza imbiru i kory cynamonowca pomagają w odtruwaniu organizmu.

Nasz sklep zielarski oferuje Vitalbon w postaci kapsułek, które zażywa się 2 razy dziennie po 1.


Data dodania: 2017-12-21 12:43:00